OTO DEMİR

Hakkımızda

Yükleniyor...

1979 yılından bugüne yedek parça sektörünün öncü şirketlerinden birisi olan Akyol Dış Ticaret’in bir kuruluşu olan Oto Demir, 2002 yılında yedek parça perakende satış ve dağıtımı yapmak üzere faaliyetlerine başlamıştır. Bugün ikinci kuşak tarafından yönetilen şirketimiz kurulduğu günden bugüne her yıl memnun müşterileri ve güçlü tedarikçi iş ortakları ile pazarın üzerinde bir büyüme gerçekleştirmiştir.

Bugün pazarda özellikle Avrupa grubu araç modelleri olan VW-AUDI grubu, PSA ve GM markaları başta olmak üzere geniş bir yelpazede Orijinal ve Aftermarket 30 binin üzerinde aktif stok çeşidi ile 100’e yakın Premium markanın perakende satış ve dağıtımını yapmaktadır.

Sektör de en önemli gücün bilgi ve ekip çalışması olduğuna inanan şirketimiz her biri konusunda ve alanında uzman 30 kişilik ekibi ile 3 binin üzerinde Türkiye’deki tüm müşterilerine başarı ile hizmet vermektedir. Çalışanlarının kendi alanlarında gelişimini destekleyen şirketimiz, güncel eğitim ve gelişmeleri takip edebilecekleri alt yapıyı çalışanlarına her fırsatta sunmaktadır.

2009 yılında pazarın teknoloji ile olan gelişimini takip eden şirketimiz, müşterilerine daha kaliteli hizmet ve bilgi sağlamak amacıyla ERP alt yapısına yatırım yapmış ve Pazar ihtiyaçlarını karşılayacak yeni bir yüz ile B2B sistemini hayata geçirmiştir. ERP sistemindeki endüstri 4.0 entegrasyonu sayesinde Türkiye araç parkurundaki 20milyon+ yedek parça kataloğunu müşterilerine sunmaktadır.

Amacımız, yedek parça sektöründe oluşan 45 yıllık bilgi ve deneyimimizi, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en doğru şekilde, en hızlı cevabı güvenle vermek ve herkes için artı bir değer yaratmaktır.

Saygılarımızla

Kutay Akyol